تبليغاتX
انجمن وبلاگ نويسان
دانلود آهنگ جدید
دانلود رايگان فيلم و سريال
ابزار وبلاگ
دانلود زیرنویس
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
webdesign düsseldorf
مدل لباس
دانلود آهنگ جدید
خرید کتاب
انجام پروژه متلب
در ضد سرقت
دانلود کتاب

خرید لباس مجلسی
جراحی بینی
دانلود موزیک
کفش زنانه
دانلود آهنگ جدید
ثبت نام لاتاری
وقت سفارت
بلیط هواپیما
ویزای کاری
دانلود فيلم جديد
مجله تفریحی و سرگرمی
دانلود سریال شهرزاد
سریال عالیجناب
دانلود آهنگ جدید
دانلود اهنگ سنتی
شبکه اجتماعی
سریال شهرزاد فصل سوم
اخبار روز ایران
پاپ آپ
تور لحظه اخری
خرید فالوور اینستاگرام
ارتودنسی
كنه‌ها از بدنه دوربین مداربسته جدا م

دوربین مداربسته سامسونگ

بازديد : 2 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 23 شهريور 1396
اگر برگ‌ها پژمرده شد . . .

چنانچه روي برگ‌هاي ليندا آب ريخته شد سريع‌ برگ‌ها را خشك كنيد و در‌حالتی که برگ‌ها را خشك نكرديد و بيشترشان پژمرده شد , سعي كنيد برگ‌هاي پژمرده را از بدنه‌اش غیروابسته كنيد و تا بيرون داخل شدن جوانه‌هاي جديد طاقت كنيد تا گياه‌تان به احوال عادي برگردد در غير اين‌صورت گياه‌تان را از دست داده‌ايد .

نور بايد متعادل باشد

ليندا به نوروروشنایی زياد احتياج دارااست ولی در‌صورتی‌که آفتاب مستقيم ظهر فصل تابستان ساعت‌ها روي برگ‌هايش بتابد برگ‌ها مي‌سوزند و خيلي سريع مي‌ريزند . در شرایطی‌که پرورش برگ‌ها بيش از مقدار زياد باشد و رنگ‌شان به زردي بزند , مطمئن باشيد ليندا دچار كم نوري شده‌است .

لكه‌هاي قرمز را جدي بگيريد

شايد مهم‌ترين آفتي كه ليندا را تهديد مي‌كند , كنه قرمز‌رنگ باشد . درصورتی که روي برگ‌هاي ليندا لكه‌هاي قرمز رنگ ديديد , با دستمالي اين لكه‌ها را از روي ساقه‌ها ‌برداريد . چنانچه سريع متوجه شويد كنه‌هاي قرمز رنگ ديگر نمي‌توانند پيشروي كنند .
به دوربین مداربسته دانش دست نزنيد , خوب تر است

درخصوص بعضي دوربین مداربسته ‌ها و گياهان به هيچ تیتر عوض كردن دوربین مداربسته دان در خانه , توصيه نمي‌شود زیرا ممكن است اصول دقيق آن را ندانيد و پس از برهه زمانی كمي گياه از بين برود . اين مساله درباره ی ليندا اهميت بيشتري دارااست .

نه فقط اشتباه در تعويض خاك و دوربین مداربسته دان به آن صدمه مي‌زند , بلكه تعويض زود به زود سبب ساز ريشه‌زايي آن شده و طول ساقه را زياد مي‌كند . اينطوري گياه زيبايي و تعادلش را از دست مي‌دهد . اگر بيشتر از دو , سه سال است كه دوربین مداربسته دان لیندا در خانه عوض نشده با يك کارشناس مشورت کردن كنيد . اين مسائل در خصوص تكثير نیز صدق مي‌كند ; تكثير آن از طريق ريشه‌دار كردن جوانه‌هاي روي ساقه يا كاشت بذر در دماي 20درجه سانتي‌گراد انجام مي‌شود كه كار هر كسي نيست .

لیندای مجنون قشنگ و اندک دردسر

مراقب باشيد آفتاب‌سوخته نشود

ليندا گياه بيابان است و آفتاب البته آپارتمان با فروغ متوسط را نیز به خوبي تحمل مي‌كند . پس حیاط خانه نیز جاي خوبي براي نگهداري آن است . در صورتی در امر گزینش جا براي دوربین مداربسته دان ليندا شك داريد , جايي را انتخاب كنيد كه روشنایی متوسطي داشته باشد . نوروروشنایی خيلي زياد برگ‌هايش را مي‌سوزاند و فروغ و روشنایی كم هم برگ‌ها را زرد و رنگ‌پريده مي‌كند . در هر دو چهره دوربین مداربسته دان‌تان كچل مي‌شود .

نوك و حاشيه برگ‌ها قهوه‌اي و خشك مي‌شوند

در حالتی که تنها نوك برگ آسيب ديده و قهوه‌اي شده باشد و حاشيه‌ها هنوز سبزرنگ‌اند , علت هواي خشك يا صدمه ناشي از برخورد شي مكانيكي با گياه است . اما حاشيه‌هاي زرد رنگ و قهوه‌اي علت‌هاي دیگری دارا‌هستند ; ازجمله اينكه در آبياري توجه نشده و آب بيش از میزان يا كمتر از حد مجاز داده شده است , گاهي هم سکو حرارت كم يا نوروروشنایی كم مي‌تواند اين دلایل را داشته باشد .

شازده كوچولوي مهرباني براي دوربین مداربسته ‌هاي‌مان باشيم

در صورتیکه هر توشه كه دوربین مداربسته داني را مي‌خريد و به منزل مي‌آوريد اين استرس را داريد كه یکسری ماه بعد از آن بايد دوربین مداربسته دان خشك‌شده‌اش را از خانه بيرون ببريد , همين استرس شما دوربین مداربسته دان‌تان را نابود خواهد كرد . در نگهداري از دوربین مداربسته و گياه اولين نكته‌اي كه هميشه بايد يادمان باشد , اين است كه اعتمادبه‌نفس داشته باشيم . دوربین مداربسته ‌ها صحیح نظیر حيوانات احساس عالی و بد مارا مي‌گيرند . به ياد داشته باشيد كه تجربه اثبات كرده هر كسي مي‌تواند يك منزل پر دوربین مداربسته داشته باشد ; اصلی اين است كه بخواهد .

دومين نكته اين است كه از دوربین مداربسته و گياه‌تان نترسيد , در حالتی‌که هميشه شازده كوچولو را به خیال و خاطر داشته باشيد كه با چه عشقي از فقط دوربین مداربسته سياره‌اش نگهداري مي‌كرد , هيچ‌وقت دوربین مداربسته ‌تان را تنها نمي‌گذاريد .

دوربین مداربسته ‌ها مثل حيوانات دوست دارا‌هستند گزینه اعتنا باشند و در محلي از منزل باشند كه فراموش نشوند . سعي كنيد هر روز به دوربین مداربسته دان‌تان سر بزنيد , برگ‌هاي زرد رنگ شده‌اش را جدا كرده و با مهرباني آبياري‌اش كنيد ( حتي گفته مي‌شود آبپاش را دو دستي بگيريد , طوري كه انگار چاي تعارف مي‌كنيد ) . بعضا از کارشناسان چه بسا سفارش می نمایند یکسری دقیقه‌ای را برای دوربین مداربسته دان‌تان اختصاص دهید و از شادابی و زیبایی‌اش تعریف نمایید .

رستورانی که حال شما را عالی می نماید

رو نمایی از مدل تازه پژو در کشور ایران

يادتان باشد كه اين دوربین مداربسته خزینه كردن را دوست ندارد . پس هیچ زمان روي برگ‌هايش آبپاشي نكنيد! دس دوربین مداربسته ترسی به مواد و فشار تیم براي برداشتن لكه‌ها , در حالتی‌که تعدادشان زياد بود , يك ليتر آب را هم پا با دو سه قطره مايع ظرفشويي , در يك بطري آبفشان ريخته و روي قسمت‌هاي قرمز‌رنگ آب‌پاشي كنيد و خيلي سريع خشكش كنيد در حين خشك كردن كنه‌ها از بدنه دوربین مداربسته قطع مي‌شوند . نگران نباشيد اين كنه‌ها براي سلامتي بشر خطري ندارند . بيماري مهمي كه ليندا را تهديد مي‌كند , پوسيدگي ريشه است كه خویش ما مسبب اصلي آن هستيم . ريشه‌هاي ليندا به غير از آب به هوا هم احتياج دارا‌هستند
ارسال توسط Kastrup Chambers |دسته:| امتياز : 0 | 1 2 3 4 5 6|,,,,,كنه‌ها,از,بدنه,,دوربین,مداربسته,,جدا,م,, دوربین,
آخرين مطالب